Torta na mieru od City Cake Company

Cenový odhad pre tortu na mieru

Formulár nižšie je určený na výpočet základnej ceny za tortu podľa vašich predstáv.  Vyplnte všetky polia formulára, priložte fotografiu, buď z našej galérie, kde nájdete viac ako 400 druhov tort, alebo akúkoľvek vašu predstavu o torte. Konfigurátor vám vypočíta automaticky cenu. Cena, ktorú uvidíte, je cena danej veľkosti torty so základným zdobením. Po stalčení tlačidla odoslať, nám zašlete váš dopyt a my vás budeme kontaktovať aj s presnou cenou podľa zdobenia na fotografii, ktorú ste nám poslali. 

V prípade, ak máte záujem o cheesecakes alebo iné torty z našej stálej ponuky, stlačtle tlačidlo stála ponuka a tortu si môžete objednať online.

V prípade akejkoľvek objednávky je minimálna doba potrebná na výrobu plných 48 hodín. Objednávky na piatok a sobotu je potrebné uhradiť najneskôr v stredu rovnakého pracovného týždňa do 10:00. Objednávky uskutočnené po tomto termíne budú pripravené alebo doručené v pondelok. Objednávky na piatok sú pripravené na vyzdvihnutie v piatok od 8:00 do 11:00. Objednávky na sobotu sú pripravené na vyzdvihnutie v sobotu o 10:00. Objednávky na nedeľu nie sú možné.